1 | Estonian ACE Adventure Team | |
EST |
MO |
| Silver Eensaar | M | 37 | EST | 896257 |
| Rain Eensaar | M | 36 | EST | 896258 |
|
2 | KRK/Tajfun | |
CZE |
MO |
| Jan Tojnar | M | 48 | CZE | 886022 |
| Martin Jilek | M | 37 | CZE | 886035 |
|
3 | Raivojuoksijat | |
FIN |
MO |
| Manu Humppi | M | 35 | FIN | 887175 |
| Jari Pitkäkoski | M | 30 | FIN | 887182 |
|
4 | Team Woodman | |
FIN |
MO |
| Pekka Teivaanmäki | M | 31 | FIN | 887873 |
| Juha Nurminen | M | 42 | FIN | 888721 |
|
5 | Resistance | |
FIN |
MO |
| Ilkka Lassila | M | 38 | FIN | 888726 |
| Joona Eskelinen | M | 36 | FIN | 888730 |
|
6 | Team MC-HC | |
FIN |
MO |
| Jansson Mathias | M | 32 | FIN | 889160 |
| Sarin Johannes | M | 33 | FIN | 894001 |
|
7 | Inov-8 | |
CZE |
MO |
| Ondrej Skripnik | M | 39 | CZE | 894004 |
| Radovan Cech | M | 37 | CZE | 894010 |
|
8 | Naturfreunde Wien TJ | |
AUT |
MO |
| Thomas Radon | M | 36 | AUT | 894011 |
| Josef Zapletal | M | 56 | AUT | 894018 |
|
9 | Salomon | |
EST |
MO |
| Timmo Tammemäe | M | 31 | EST | 894026 |
| Rait Pallo | M | 40 | EST | 894044 |
|
10 | Paha Rasti 2 | |
FIN |
MO |
| Ville Maksimainen | M | 39 | FIN | 894066 |
| Sami Liponkoski | M | 41 | FIN | 894075 |
| Marko Niemelä | M | 43 | FIN | 999220 |
|
11 | Team France Rogaining 2 | |
FRA |
MO |
| Francois Plagnol | M | 37 | FRA | 894082 |
| Nicolas Roux | M | 39 | FRA | 894095 |
|
12 | Kuntokeskus Huippu | |
FIN |
MO |
| Petteri Muukkonen | M | 37 | FIN | 894102 |
| Hannu-Pekka Pukema | M | 33 | FIN | 894111 |
|
13 | M.A.P.S. | |
SWE |
MO |
| Mattias Allared | M | 34 | SWE | 894128 |
| Peter Sundén | M | 36 | SWE | 894141 |
|
14 | Czech Republic | |
CZE |
MO |
| Ðtepan Skripnik | M | 35 | CZE | 894146 |
| Tomað Udrþal | M | 35 | CZE | 894150 |
|
15 | CAMELBAK - SILVA | |
ESP |
MO |
| Tölkkö Tommi | M | 41 | FIN | 894161 |
| Anton - Olivar Aurelio | M | 46 | ESP | 894183 |
|
16 | SOKI | |
RUS |
MO |
| Solomennov Sergey | M | 33 | RUS | 894211 |
| Kiyko Pavel | M | 43 | RUS | 894213 |
|
17 | Juntit OK | |
FIN |
MO |
| Jussi Korhonen | M | 31 | FIN | 894229 |
| Eetu Pekkanen | M | 31 | FIN | 894232 |
|
18 | dora | |
RUS |
MO |
| Andrei Korolev | M | 38 | RUS | 894239 |
| Kirill Pavlov | M | 37 | RUS | 894247 |
|
19 | Puujalad | |
EST |
MO |
| Marek Zahkna | M | 35 | EST | 894279 |
| Mehis Muru | M | 26 | EST | 894289 |
|
20 | Team Luupiikki | |
FIN |
MO |
| Mikko Laine | M | 35 | FIN | 894294 |
| Antti Rantanen | M | 36 | FIN | 894295 |
| Tuomas Nieminen | M | 36 | FIN | 894300 |
|
21 | Rajavillit M | |
FIN |
MO |
| Antti Nousiainen | M | 32 | FIN | 894307 |
| Markus Siivola | M | 33 | FIN | 894317 |
|
22 | Rajavillit M2 | |
FIN |
MO |
| Tuomas Aalto | M | 30 | FIN | 894327 |
| Mikko Purhonen | M | 29 | FIN | 894335 |
|
23 | TBD | |
EST |
MO |
| Erik Aibast | M | 41 | EST | 894361 |
| Andreas Kraas | M | 36 | EST | 894371 |
|
24 | Phantom | |
RUS |
MO |
| Valerii Syropiatov | M | 44 | RUS | 894382 |
| Igor Talyzin | M | 47 | RUS | 894388 |
|
25 | Reisi | |
FIN |
MO |
| Niko Toimela | M | 39 | FIN | 894392 |
| Jarno Mikkola | M | 41 | FIN | 894393 |
|
26 | Ruosniemen Luupäät | |
FIN |
MO |
| Markku Haapaniemi | M | 60 | FIN | 894394 |
| Petri Koivunen | M | 38 | FIN | 894397 |
|
27 | Fuby Sport | |
ESP |
MO |
| Albert Herrero | M | 33 | ESP | 894406 |
| Jaume Folguera | M | 37 | ESP | 894407 |
|
28 | MASS-SPORT Noname | |
RUS |
MO |
| Mikhail Chegarovskiy | M | 27 | RUS | 894412 |
| Yuriy Agafontsev | M | 27 | RUS | 894446 |
|
29 | Novaator RSK | |
EST |
MO |
| Märtson Matis | M | 50 | EST | 894447 |
| Päärt Villu | M | 43 | EST | 894452 |
| Nahkor Sander | M | 27 | EST | 894458 |
|
30 | Brother Hill's Foundation | |
FIN |
MO |
| Hannu Nikkola | M | 40 | FIN | 894462 |
| Antti Korkeakangas | M | 34 | FIN | 894521 |
| Harri Lehtimäki | M | 43 | FIN | 894540 |
|
31 | Ilmäraeksimatud | |
EST |
MO |
| Sander Mirme | M | 34 | EST | 894568 |
| Riivo Roose | M | 28 | EST | 894579 |
|
32 | Rasti Elmo | |
FIN |
MO |
| Risto Kärkkäinen | M | 29 | FIN | 894636 |
| Matti Turtola | M | 29 | FIN | 894668 |
|
33 | Vika Suunta | |
FIN |
MO |
| Petteri Nikki | M | 38 | FIN | 894675 |
| Pasi Pekkala | M | 37 | FIN | 894703 |
|
34 | Jatkuva Liike | |
FIN |
MO |
| Petri Paukkunen | M | 36 | FIN | 894746 |
| Timo Ritasalo | M | 36 | FIN | 894760 |
|
35 | Repolan Raittiusseura | |
FIN |
MO |
| Kalle Tarhonen | M | 32 | FIN | 894767 |
| Heikki Helevä | M | 33 | FIN | 894790 |
|
36 | TIM-Team | |
EST |
MO |
| Taavi Kala | M | 29 | EST | 894791 |
| Ivo Miller | M | 37 | EST | 894801 |
| Mairo Kirss | M | 35 | EST | 894833 |
|
37 | Oskar and Friends | |
EST |
MO |
| Ragnar Ilp | M | 36 | EST | 894849 |
| Andres Arro | M | 36 | EST | 894850 |
|
38 | Rogaining.ru | |
RUS |
MO |
| Alexander Yakimov | M | 36 | RUS | 894852 |
| Alexey Skripko | M | 40 | RUS | 894877 |
|
39 | Aarnivalkea | |
FIN |
MO |
| Jouni Junkkaala | M | 45 | FIN | 894878 |
| Janne Sakko | M | 37 | FIN | 894881 |
|
40 | Liekkitiimi | |
FIN |
MO |
| Niko Junnila | M | 37 | FIN | 894893 |
| Timo Serenius | M | 41 | FIN | 894903 |
| Mika Talvisilta | M | 44 | FIN | 894904 |
|
41 | Free Adventure 2 | |
FIN |
MO |
| Marko Vapa | M | 37 | FIN | 894906 |
| Mikko Vapa | M | 37 | FIN | 894908 |
|
42 | Bejike | |
USA |
MO |
| Jim Nichols | M | 45 | USA | 894913 |
| Kelvin Nichols | M | 15 | USA | 894925 |
| Ben Cashen | M | 40 | USA | 894926 |
|
43 | Väsyneet Isät | |
FIN |
MO |
| Tuomo Erola | M | 40 | FIN | 894937 |
| Jussi Mäkelä | M | 39 | FIN | 894943 |
| Tuomo Vuopala | M | 39 | FIN | 894946 |
|
44 | Valgeväli-Uhtlik | |
EST |
MO |
| Ove Uhtlik | M | 47 | EST | 894957 |
| Siim Valgeväli | M | 35 | EST | 894960 |
|
45 | UKS Kusy Warszawa Orienteering | |
POL |
MO |
| Karol Galicz | M | 28 | POL | 894961 |
| Michal Lisiewicz | M | 41 | POL | 894976 |
|
46 | Kovat pojat | |
FIN |
MO |
| Juuso Heikkinen | M | 27 | FIN | 894985 |
| Iikka Lantto | M | 38 | FIN | 894996 |
|
47 | Porcus se movet | |
FIN |
MO |
| Ilkka Koskinen | M | 31 | FIN | 895552 |
| Jouni Leppäsaajo | M | 30 | FIN | 895554 |
|
48 | Wet Holiday | |
RUS |
MO |
| Anton Tampel | M | 38 | RUS | 895556 |
| Wait Wait | M | 38 | RUS | 895569 |
|
49 | Trail Runners United | |
FIN |
MO |
| Anssi Auvinen | M | 35 | FIN | 895585 |
| Tuomas Koponen | M | 33 | FIN | 895588 |
|
50 | Team Hikisol | |
RUS |
MO |
| Veli Kolhinen | M | 43 | FIN | 895589 |
| Juho Rissanen | M | 36 | FIN | 895593 |
| Vasily Simutkin | M | 41 | RUS | 895595 |
|
51 | Samba Trail Running Club | |
FIN |
MO |
| Jorma Kivelä | M | 39 | FIN | 895609 |
| Mikko Kolehmainen | M | 28 | FIN | 895611 |
|
52 | Koovee | |
FIN |
MO |
| Olli Koski | M | 48 | FIN | 895634 |
| Mikko Vainio | M | 38 | FIN | 895647 |
|
53 | Hanhiperän Veto | |
FIN |
MO |
| Sami Löfman | M | 38 | FIN | 895659 |
| Tomi Löfman | M | | FIN | 895660 |
|
54 | Samarkand | |
RUS |
MO |
| Vasily Sysoev | M | 25 | RUS | 895662 |
| Oleg Sysoev | M | 50 | RUS | 895688 |
|
55 | Marshland Maniacs | |
FIN |
MO |
| Ron Luhtanen | M | 25 | FIN | 895694 |
| Juuso Nykänen | M | 25 | FIN | 895697 |
| Marco Lafif | M | 25 | FIN | 895700 |
|
56 | Konnanimi | |
EST |
MO |
| Heno Ivanov | M | 38 | EST | 895710 |
| Heiberg Sven | M | 37 | EST | 895715 |
|
57 | S-A-S Team | |
RUS |
MO |
| Ilgach Georgiy | M | 27 | RUS | 895720 |
| Glebov Sergey | M | 28 | RUS | 895724 |
|
58 | Weird trend | |
RUS |
MO |
| Alexey Posadskiy | M | 31 | RUS | 895736 |
| Mikhail Apukhtin | M | 26 | RUS | 895748 |
|
59 | GOCAN R.M.K. | |
ESP |
MO |
| Albarran Esteban Carlos | M | 36 | ESP | 895853 |
| Fernandez Zorita Jorge Juan | M | 37 | ESP | 895872 |
|
60 | X-rays and Karas' | |
RUS |
MO |
| Maxim Tsvetkov | M | 23 | RUS | 895889 |
| Sergey Pikuz | M | 34 | RUS | 895892 |
| Roman Kulikov | M | 31 | RUS | 895899 |
|
61 | VeskiKülalistemaja Seiklushunt | |
EST |
MO |
| Arvi Anton | M | 22 | EST | 896003 |
| Tammemäe Joosep | M | 24 | EST | 896005 |
|
62 | Zamanili | |
RUS |
MO |
| Grigory Sabirov | M | 31 | RUS | 896007 |
| Oleg Petukhov | M | 30 | RUS | 896008 |
|
63 | UK | |
GBR |
MO |
| Jeff Powell Davies | M | 35 | GBR | 896011 |
| Ansell Graham | M | 35 | GBR | 896017 |
|
64 | OLC Kapreolo | |
SUI |
MO |
| Dany Schulthess | M | 43 | SUI | 896019 |
| Lukas Schulthess | M | 36 | SUI | 896027 |
|
65 | Kikuti-99 | |
LAT |
MO |
| Jurgis Eberhards | M | 43 | LAT | 896029 |
| Renars Eberhards | M | 13 | LAT | 896034 |
| Rudolfs Eberhards | M | 13 | LAT | 896037 |
|
66 | Hukkasuunta 1 | |
FIN |
MO |
| Arto Palsio | M | 38 | FIN | 896040 |
| Jyrki Pietilä | M | 35 | FIN | 896046 |
|
67 | hukkasuunta 2 | |
FIN |
MO |
| Joonas Arponen | M | 37 | FIN | 896060 |
| Ville Pokkinen | M | 42 | FIN | 896068 |
|
68 | Auksts Tosols | |
LAT |
MO |
| Krists Krastins | M | 28 | LAT | 896080 |
| Andis Grandans | M | 28 | LAT | 896087 |
| Martins Sandars | M | 27 | LAT | 896090 |
|
69 | KlimenkoSobolev | |
RUS |
MO |
| Klimenko Viacheslav | M | 26 | RUS | 896152 |
| Tampel Anton | M | 38 | RUS | 896159 |
|
70 | Metku | |
FIN |
MO |
| Antti Myllys | M | 39 | FIN | 896164 |
| Mika Vihervuori | M | 46 | FIN | 896165 |
| Lauri Launonen | M | 24 | FIN | 896167 |
|
71 | LABOR | |
EST |
MO |
| Raivo Prants | M | 39 | EST | 896168 |
| Hillar Saare | M | 32 | EST | 896171 |
|
72 | Niinimaa | |
FIN |
MO |
| Mika Niinimaa | M | 50 | FIN | 896175 |
| Sampo Niinimaa | M | 26 | FIN | 896177 |
|
73 | Team Romania | |
ROM |
MO |
| Panu Nevala | M | 38 | FIN | 896178 |
| Adrian Chirica | M | 39 | ROM | 896194 |
|
74 | YhdenTähden | |
FIN |
MO |
| Mika Putula | M | 41 | FIN | 896195 |
| Toni Tolonen | M | 38 | FIN | 896203 |
|
75 | Teply Stan | |
RUS |
MO |
| Sergey Kolesov | M | 35 | RUS | 896206 |
| Roman Roschin | M | 35 | RUS | 896213 |
|
76 | Wunder Skiteam | |
FIN |
MO |
| Tapani Partanen | M | 40 | FIN | 896214 |
| Toni Koivisto | M | 32 | FIN | 896251 |
|
77 | Hikers and nerds | |
RUS |
MO |
| Vasiliy Misharev | M | 40 | RUS | 896259 |
| Roman Maiorov | M | 31 | RUS | 896268 |
|
78 | Kuhakerho | |
FIN |
MO |
| Hannes Haapalahti | M | 27 | FIN | 896272 |
| Antti Tervo | M | 28 | FIN | 896278 |
| Mikko Niskanen | M | 28 | FIN | 896289 |
|
79 | Team Ferox Tube | |
FIN |
MO |
| Antti Patjas | M | 37 | FIN | 896294 |
| Erno Paju | M | 32 | FIN | 896295 |
|
80 | Õuesõpe | |
EST |
MO |
| Vaido Salis | M | 30 | EST | 896299 |
| Meelis Muhk | M | 30 | EST | 896301 |
| Margus Varik | M | 46 | EST | 896303 |
|
81 | Azimuth | |
RUS |
MO |
| Shmidt Pavel | M | 37 | RUS | 896305 |
| Rusakov Sergei | M | 26 | RUS | 896307 |
|
82 | RoGa-RaGiT vol2. | |
FIN |
MO |
| Mikko Sorrela | M | 35 | FIN | 896314 |
| Antti Ollila | M | 32 | FIN | 896320 |
| Topi Judén | M | 36 | FIN | 896337 |
|
83 | Red Fox | |
RUS |
MO |
| Eduardov Aleksander | M | 34 | RUS | 896338 |
| Belyaev Nikolay | M | 48 | RUS | 896342 |
|
84 | Mustallar | |
ESP |
MO |
| Lamas Francisco José | M | 40 | ESP | 896362 |
| López Antonio Manuel | M | 45 | ESP | 896364 |
|
85 | UA express | |
UKR |
MO |
| Mykola Bazarov | M | 35 | UKR | 896365 |
| Yuriy Tsurik | M | 45 | UKR | 896370 |
|
86 | Tõttas | |
EST |
MO |
| Olavi Ottas | M | 30 | EST | 896372 |
| Siim Tõld | M | 29 | EST | 896375 |
|
87 | La Sportiva Finland | |
FIN |
MO |
| Henri Arjanne | M | 30 | FIN | 896376 |
| Mikko Ylinen | M | 35 | FIN | 896378 |
| Eero Moilanen | M | 29 | FIN | 896379 |
|
88 | | |
FIN |
MO |
|
101 | Paha Rasti | |
FIN |
WO |
| Johanna Piesala | W | 38 | FIN | 999211 |
| Malin Moisio | W | 43 | FIN | 999218 |
| Teija Liponkoski | W | 40 | FIN | 999220 |
|
102 | Lumikomeetta ja Sotanorsu | |
FIN |
WO |
|
103 | Team Lyngen | |
FIN |
WO |
| Päivi Luoma | W | 41 | FIN | 7201705 |
| Tiina Isoniemi | W | 38 | FIN | 7201708 |
|
104 | Melsin Tim-Tamanie | |
NOR |
WO |
| Tamsin Barnes | W | 46 | AUS | 7201709 |
| Mel Simpson | W | 30 | NOR | 7201711 |
|
105 | Lost | |
FIN |
WO |
| Virpi Komulainen | W | 36 | FIN | 7201713 |
| Päivi Taponen | W | 36 | FIN | 7201714 |
|
106 | Mumbo | |
AUS |
WO |
| Bo Davie | W | 16 | AUS | 7201715 |
| Serena Davie | W | 50 | AUS | 7201716 |
|
107 | Ozona Unda | |
LAT |
WO |
| Jakovela Aiva | W | 38 | LAT | 7201717 |
| Braþune Alda | W | 33 | LAT | 7201718 |
|
108 | Thomasdotter | |
SWE |
WO |
| Anna Thomasdotter | W | 32 | SWE | 7201722 |
| Malin Thomasdotter | W | 34 | SWE | 7201725 |
|
109 | Geniaalne Superkonn | |
EST |
WO |
| Eleri Hirv | W | 27 | EST | 7201727 |
| Mariann Sulg | W | 27 | EST | 7201731 |
|
110 | ... | |
RUS |
WO |
| Galitarova Anastasiia | W | 32 | RUS | 7201732 |
| Safronova Irina | W | 34 | RUS | 7201735 |
|
111 | Rajavillit W | |
FIN |
WO |
| Johanna Tuosa | W | 27 | FIN | 7201736 |
| Marja Vuorinen | W | 31 | FIN | 7201738 |
|
112 | Squirrels | |
RUS |
WO |
| Ann Shavlakova | W | 36 | RUS | 7201739 |
| Natalya Abramova | W | 40 | RUS | 7201740 |
|
113 | Raskun Flikat | |
FIN |
WO |
| Satu Heittola | W | 32 | FIN | 7201741 |
| Suvi Heittola | W | 19 | FIN | 7201743 |
| Leena Ojala | W | 40 | FIN | 7201744 |
|
114 | seiklusporr | |
EST |
WO |
| Kadri Limberg | W | 33 | EST | 7201745 |
| Helle Hallik | W | 33 | EST | 7201746 |
|
115 | Miss Jumi | |
FIN |
WO |
| Suvi Rinta-Kiikka | W | 32 | FIN | 7201747 |
| Taina Vuorio | W | 32 | FIN | 7201748 |
|
116 | Jopastus | |
FIN |
WO |
| Tanja Männistö | W | 29 | FIN | 7201749 |
| Anne Perälä | W | 28 | FIN | 7201750 |
|
117 | Team Snowflakes | |
FIN |
WO |
| Salla Ruosaari | W | 38 | FIN | 7201942 |
| Petra Jansson | W | 42 | FIN | 7201943 |
|
118 | OL-UT | |
FIN |
WO |
| Terhi Kujala | W | 35 | FIN | 7201944 |
| Essi Kangasaho | W | 30 | FIN | 7201945 |
|
119 | Nopsat | |
FIN |
WO |
| Elina Ahvonen | W | 32 | FIN | 7201946 |
| Tiina Lindqvist | W | 36 | FIN | 7201948 |
|
120 | Team Outdoor Siskot | |
FIN |
WO |
| Kaisa Saarimaa | W | 28 | FIN | 7201701 |
| Jenni Antinaho | W | 35 | FIN | 7201949 |
| Anu Kosunen | W | 38 | FIN | 7201951 |
|
121 | November | |
UKR |
WO |
| Dotsenko Olena | W | 27 | UKR | 7201952 |
| Pustova Natalia | W | 31 | UKR | 7201953 |
|
122 | Kunkkusuunta | |
FIN |
WO |
| Emilia Tulla | W | 28 | FIN | 7201955 |
| Ida Harlin | W | 29 | FIN | 7201957 |
|
123 | 2d | |
RUS |
WO |
| Maria Chistyakova | W | 34 | RUS | 7201959 |
| Elena Sergeicheva | W | 31 | RUS | 7201961 |
|
124 | Miera Busi | |
LAT |
WO |
| Buða Ilze | W | 28 | LAT | 7201966 |
| Buða Liene | W | 61 | LAT | 7201969 |
|
125 | Night Macrame | |
RUS |
WO |
| Anna Lisenenkova | W | 36 | RUS | 7201970 |
| Anastasiya Grigorieva | W | 30 | RUS | 7201972 |
|
126 | CATALAN WOMEN | |
ESP |
WO |
| Martinez Roa Barbara | W | 40 | ESP | 7201973 |
| Planas Roca Marta | W | 37 | ESP | 7201974 |
| Font Lladó Raquel | W | 37 | ESP | 7201975 |
|
127 | Okaspäkad | |
EST |
WO |
| Liisi Viljalo | W | 34 | EST | 7201976 |
| Mari Kaseväli | W | 25 | EST | 7201977 |
|
128 | Vieropet | |
FIN |
WO |
| Terhi Huovinen | W | 34 | FIN | 7201978 |
| Riikka Aakula | W | 30 | FIN | 7201979 |
|
129 | Tellutytöt | |
FIN |
WO |
| Aino-Eeva Lithovius | W | 36 | FIN | 7201980 |
| Tytti Kaijanen | W | 38 | FIN | 7201983 |
|
130 | Team Outdoorsiskot 2 | |
FIN |
WO |
| Marjut Hiekkanen | W | 35 | FIN | 7201986 |
| Piia Salmela | W | 37 | FIN | 7201989 |
|
131 | CVALAJICI OLIHEN | |
CZE |
WO |
| Helena Polaskova-Menard | W | 41 | CZE | 7201990 |
| Jana Michalicova | W | 32 | CZE | 7201991 |
|
132 | Team Iida Finland | |
FIN |
WO |
| Tanja Tanja Rannila | W | 38 | FIN | 7201992 |
| Anne Anne Polso | W | 42 | FIN | 7201994 |
|
133 | Arctic Circle Adventure 2 | |
FIN |
WO |
| Tanner Suvi | W | 39 | FIN | 7201999 |
| Ruohonen Anna | W | 30 | FIN | 7202001 |
|
134 | Ounasvaaran Hiihtoseura | |
FIN |
WO |
| Outi Kamarainen | W | 34 | FIN | 7202002 |
| Mervi Maijala | W | 42 | FIN | 7202003 |
|
135 | Back To The Roots | |
EST |
WO |
| Merle Rohtla | W | 34 | EST | 7202004 |
| Jaana Toomik | W | 38 | EST | 7202006 |
|
136 | Team MaHa | |
FIN |
WO |
| Damskägg Marika | W | 34 | FIN | 7202007 |
| Bister Hanna | W | 36 | FIN | 7202008 |
|
137 | Kiiski | |
FIN |
WO |
| Tuuli Aaltonen | W | 39 | FIN | 7202009 |
| Teija Parkkinen | W | 51 | FIN | 7202011 |
|
138 | | |
FIN |
WO |
|
139 | | |
FIN |
WO |
|
140 | | |
FIN |
WO |
|
141 | | |
FIN |
WO |
| | W | | FIN | 7202018 |
| | W | | FIN | 7202019 |
| | W | | FIN | 7202021 |
|
151 | Team France Rogaining 1 | |
FRA |
XO |
| Olivier Charbonnier | M | 40 | FRA | 7202022 |
| Lucile Chatelon | W | 35 | FRA | 7202024 |
|
152 | pro et contra | |
RUS |
XO |
| Eugene Mazin | M | 35 | RUS | 7202025 |
| Tatiana Mazina | W | 35 | RUS | 7202027 |
|
153 | Surikati | |
LAT |
XO |
| Peteris Grivins | M | 30 | LAT | 7202028 |
| Ieva Upmace | W | 30 | LAT | 7202029 |
|
154 | Blondie/KAT | |
RUS |
XO |
| Ivanov Konstantin | M | 30 | RUS | 7202030 |
| Zimina Natalia | W | 36 | RUS | 7202032 |
|
155 | Äkäslompolo Fan Club | |
EST |
XO |
| Tiit Tähnas | M | 34 | EST | 7202033 |
| Kadi-Liis Minn | W | 23 | EST | 7202034 |
|
156 | Milton Basement Racers | |
CAN |
XO |
| Tim Grant | M | 37 | CAN | 7202035 |
| Audrey Kelly | W | 43 | CAN | 7202036 |
|
157 | Nokian Torpedo | |
FIN |
XO |
| Veera Kangaspunta | W | 32 | FIN | 7202037 |
| Matti-Olavi Vartiala | M | 33 | FIN | 7202038 |
| Antti Tomminen | M | 34 | FIN | 7202039 |
|
158 | Dobiti severniho polu | |
CZE |
XO |
| Ales Balcar | M | 29 | CZE | 7202041 |
| Jana Balcarova | W | 28 | CZE | 7202042 |
|
159 | TAP ve Finsku | |
CZE |
XO |
| Katerina Zamazalova | W | 25 | CZE | 7202043 |
| Vitezslav Zajic | M | 29 | CZE | 7202045 |
|
160 | Team DA-Design | |
FIN |
XO |
| Tuula Nieminen | W | 45 | FIN | 7202048 |
| Sami Kuusi | M | 39 | FIN | 7202050 |
| Marko Tasanen | M | 47 | FIN | 7202051 |
|
161 | BezNazvanya | |
RUS |
XO |
| Alexey Arzumanov | M | 42 | RUS | 7202052 |
| Elena Kubareva | W | 47 | RUS | 7202053 |
|
162 | Vikingi | |
LAT |
XO |
| Martinsone Guna | W | 29 | LAT | 7202055 |
| Uzulens Janis | M | 27 | LAT | 7202057 |
|
163 | Team Tiuku | |
FIN |
XO |
| Saku Asikainen | M | 37 | FIN | 7202059 |
| Anna Luukkonen | W | 35 | FIN | 7202060 |
|
164 | Team Asana | |
FIN |
XO |
| Anniina Erkkilä | W | 35 | FIN | 7202063 |
| Olli Nuoranto | M | 36 | FIN | 7202064 |
|
165 | HC & Kukko | |
FIN |
XO |
| Antte Vuosku | W | 37 | FIN | 7202069 |
| Mirva Koivisto | W | 36 | FIN | 7202071 |
|
166 | Team Arkalokki | |
FIN |
XO |
| Karoliina Heinonen | W | 28 | FIN | 7202074 |
| Ilkka Heinonen | M | 27 | FIN | 7202076 |
|
167 | Culex Terribilis | |
EST |
XO |
| Toomas Laur | M | 50 | EST | 7202077 |
| Priit Evardi | M | 42 | EST | 7202078 |
| Anneken Lemberg | W | 38 | EST | 7202079 |
|
168 | Sääsehirm | |
EST |
XO |
| Merle Lilleoru | W | 38 | EST | 7202080 |
| Tarvo Joeste | M | 45 | EST | 7202081 |
|
169 | RAIDESTELLA.COM ELERUT | |
ESP |
XO |
| Bonastre Isaac | M | 31 | ESP | 7202082 |
| Isaba Natalia | W | 45 | ESP | 7202084 |
|
170 | AK-47 | |
RUS |
XO |
| Anna Burlinova | W | 35 | RUS | 7202085 |
| Dmitry Sharovatov | M | 33 | RUS | 7202086 |
|
171 | OZERKI | |
RUS |
XO |
| Komin Petr | M | 18 | RUS | 7202087 |
| Komina Anna | W | 42 | RUS | 7202088 |
|
172 | Dzimuði Rupie | |
LAT |
XO |
| Emils Rupais | W | 38 | LAT | 7202089 |
| Ulrika Plotniece | M | 36 | LAT | 7202090 |
|
173 | Air Brake | |
RUS |
XO |
| Irina Kukueva | W | 51 | RUS | 7202091 |
| Valery Evgrafov | M | 48 | RUS | 7202092 |
| David Frenklakh | M | 20 | RUS | 7202093 |
|
174 | Eileia | |
EST |
XO |
| Kaimar Kerno | M | 32 | EST | 7202094 |
| Annika Ruven | W | 31 | EST | 7202095 |
|
175 | Walkie-Talkie | |
EST |
XO |
| Paul Lumi | M | 41 | EST | 7202096 |
| Anu Poopuu | W | 37 | EST | 7202097 |
|
176 | KRK121 | |
CZE |
XO |
| Pavla Jiraskova | W | 35 | CZE | 7202098 |
| Milan Krausz | M | 48 | CZE | 7202099 |
|
177 | OKZK | |
LAT |
XO |
| Ilze Cakle | W | 39 | LAT | 7202100 |
| Aivars Caklis | M | 61 | LAT | 7202102 |
|
178 | LT15 | |
EST |
XO |
| Peeter Pihl | M | 31 | EST | 7202103 |
| Daisi Saetalu | W | 30 | EST | 7202104 |
|
179 | Dzilnuciems | |
LAT |
XO |
| Aivar Tihane | M | 36 | EST | 7202105 |
| Ildze Straume | W | 40 | LAT | 7202106 |
|
180 | Ko Te Notiek? | |
LAT |
XO |
| Uldis Kleinbergs | M | 28 | LAT | 7202107 |
| Janis Pelðs | M | 32 | LAT | 7202108 |
| Gunda Straume | W | 33 | LAT | 7202109 |
|
181 | TEAM TRAVERSE | |
UKR |
XO |
| Kandybey Kandybey | W | 31 | UKR | 7202110 |
| Kandybei Kandybei | M | 31 | UKR | 7202111 |
|
182 | Kiwibird | |
RUS |
XO |
| Vladimir Ivanov | M | 53 | RUS | 7202112 |
| Galina Anokhina | W | 31 | RUS | 7202114 |
|
183 | Voshod(Vinitsa) | |
UKR |
XO |
| Myronenko Olena | W | 23 | UKR | 7202117 |
| Hrelia Bohdan | M | 32 | UKR | 7202118 |
|
184 | Raidermania Elx | |
ESP |
XO |
| Juan Suarez Lidia | M | 34 | ESP | 7202119 |
| Tari Alonso Jose Antonio | W | 48 | ESP | 7202121 |
|
185 | Kielimuuri | |
FIN |
XO |
| Pontus Backlund | M | 35 | FIN | 7202122 |
| Jenni Vapaaoksa | W | 38 | FIN | 7202125 |
|
186 | Konkelo TEPA | |
FIN |
XO |
| Piia Virtanen | W | 41 | FIN | 7202126 |
| Esa Kaitila | M | 46 | FIN | 7202127 |
|
187 | No Homers | |
AUS |
XO |
| Helena Wu | W | 29 | AUS | 7202129 |
| James Griffiths | M | 34 | AUS | 7202130 |
|
188 | Team 1Life | |
FIN |
XO |
| Matti Hokkanen | M | 39 | FIN | 7202131 |
| Johanna Yrjänheikki | W | 38 | FIN | 7202135 |
| Kari Kokkinen | M | 32 | FIN | 7202136 |
|
189 | Sine | |
EST |
XO |
| Sirli Zupping | W | 34 | EST | 7202137 |
| Neeme Loorits | M | 46 | EST | 7202138 |
|
190 | AK MEI | |
RUS |
XO |
| Igor Manzhay | M | 32 | RUS | 7202139 |
| Maria Aleshina | W | 36 | RUS | 7202140 |
|
191 | t-ilppa | |
FIN |
XO |
| Ilona Välimaa | W | 27 | FIN | 7202142 |
| Juho Kuntu | M | 28 | FIN | 7202143 |
|
192 | Pirate & Primavera | |
RUS |
XO |
| Andrey Goryachkin | M | 31 | RUS | 7202145 |
| Daria Petukhova | W | 27 | RUS | 7202147 |
|
193 | Entrebalizas | |
ESP |
XO |
| Llop Carolina | W | 36 | ESP | 7202149 |
| Alonso Pablo | M | 44 | ESP | 7202150 |
|
194 | Endurancelife UK | |
FIN |
XO |
| Phil Scarf | M | 52 | GBR | 7202151 |
| Jackie Scarf | W | 53 | GBR | 7202152 |
| Outi Kamarainen | W | 34 | FIN | 7202153 |
|
195 | Outdoor Athletics | |
FIN |
XO |
| Jukka-Pekka Seppänen | M | 24 | FIN | 7202154 |
| Suvi-Maria Seppänen | W | 26 | FIN | 7202155 |
|
196 | | |
FIN |
XO |
|
197 | | |
FIN |
XO |
|
198 | | |
FIN |
XO |
|
201 | CDNavarra | |
ESP |
MV |
| Eric Colon | M | 41 | FRA | 7202551 |
| Jorge Urquizu | M | 44 | ESP | 7202552 |
| Roberto Pascual | M | 46 | ESP | 7202554 |
|
202 | RC Eemeli | |
FIN |
MV |
| Tommi Lahtonen | M | 42 | FIN | 7202164 |
| Jyrki Leskelä | M | 44 | FIN | 7202165 |
|
203 | TDK | |
RUS |
MV |
| Pavel Demeshchik | M | 40 | RUS | 7202166 |
| Alexander Khalyapin | M | 46 | RUS | 7202167 |
|
204 | GuN | |
LAT |
MV |
| Nikolajs Lucans | M | 49 | LAT | 7202168 |
| Guntis Pikurs | M | 41 | LAT | 7202169 |
|
205 | Supermarsut | |
FIN |
MV |
| Juha Lehtonen | M | 42 | FIN | 7202170 |
| Mika Lehtonen | M | 46 | FIN | 7202171 |
|
206 | Rääsyn Pyry II | |
FIN |
MV |
| Pasi Ruohtula | M | 42 | FIN | 7202172 |
| Toni Tanner | M | 42 | FIN | 7202173 |
|
207 | Naturfreunde Wien PF | |
AUT |
MV |
| Ferri Gassner | M | 49 | AUT | 7202174 |
| Peter Bonek | M | 51 | AUT | 7202175 |
|
208 | Lupus Extreme | |
FIN |
MV |
| Janne Snellman | M | 40 | FIN | 7202176 |
| Juha Päivärinta | M | 40 | FIN | 7202177 |
|
209 | IhanHukassa | |
FIN |
MV |
| Tommi Lainema | M | 50 | FIN | 7202178 |
| Juha Karppinen | M | 53 | FIN | 7202179 |
|
210 | Czech team veteran 1 | |
CZE |
MV |
| Miroslav Seidl | M | 41 | CZE | 7202180 |
| Jan Fujacek | M | 40 | CZE | 7202181 |
|
211 | AKK | |
FIN |
MV |
| Vesa Ihalainen | M | 53 | FIN | 7202182 |
| Seppo Hurri | M | 58 | FIN | 7202183 |
|
212 | Tortoise | |
AUS |
MV |
| Andre Morkel | M | 48 | AUS | 7202184 |
| Paul Williams | M | 42 | AUS | 7202185 |
|
213 | SR2015_MV | |
FIN |
MV |
| Kimmo Köppä | M | 40 | FIN | 7202186 |
| Marko Ollikainen | M | 40 | FIN | 7202188 |
|
214 | Inov Team Finland | |
FIN |
MV |
| Toni Tiainen | M | 35 | FIN | 7202190 |
| Timo Kokkila | M | 35 | FIN | 7202523 |
|
215 | Devil Hill Wanderers | |
FIN |
MV |
| Törmikoski Kai | M | 49 | FIN | 7202526 |
| Riku Kankkunen | M | 40 | FIN | 7202528 |
|
216 | Libahunt | |
EST |
MV |
| Mairolt Kakko | M | 47 | EST | 7202529 |
| Veikko Tamlak | M | 47 | EST | 7202531 |
|
217 | Perand | |
AUS |
MV |
| Richard Perry | M | 57 | AUS | 7202532 |
| Greg Andrews | M | 53 | AUS | 7202533 |
| Davin Hopper | M | 47 | AUS | 7202534 |
|
218 | H.K.F.W. | |
SWE |
MV |
| Fredrik Weiland | M | 40 | SWE | 7202535 |
| Håkan Karlsson | M | 44 | SWE | 7202536 |
|
219 | Free adventure 1 | |
FIN |
MV |
| Seppo Mäkinen | M | 52 | FIN | 7202537 |
| Hannu Oja | M | 44 | FIN | 7202539 |
|
220 | Team Muotka | |
FIN |
MV |
| Timo Pärnänen | M | 43 | FIN | 7202540 |
| Petri Hiirsalmi | M | 44 | FIN | 7202542 |
| Janne Marin | M | 43 | FIN | 7202543 |
|
221 | Blue Tails | |
USA |
MV |
| Bill Langton | M | 52 | USA | 7202544 |
| David Crane | M | 48 | USA | 7202546 |
|
222 | Green Power Shoes | |
LAT |
MV |
| Petersons Gints | M | 43 | LAT | 7202547 |
| Krievinð Dainis | M | 44 | LAT | 7202550 |
|
223 | Dark Men of Turku | |
FIN |
MV |
| Timo Lainema | M | 52 | FIN | 7202555 |
| Marko Orell | M | 46 | FIN | 7202556 |
|
224 | Jupe | |
LAT |
MV |
| Peteris Strazdins | M | 52 | LAT | 7202558 |
| Egils Purins | M | 53 | LAT | 7202560 |
|
225 | Speedy Goats | |
USA |
MV |
| Vadim Masalkov | M | 46 | USA | 7202561 |
| Gregory Balter | M | 52 | USA | 7202562 |
|
226 | Team FootBalance | |
FIN |
MV |
| Sami Mäkinen | M | 40 | FIN | 7202563 |
| Asko Hänninen | M | 41 | FIN | 7202564 |
|
227 | Hönöt | |
FIN |
MV |
| Kimmo Virtanen | M | 49 | FIN | 7202566 |
| Timo Rainio | M | 48 | FIN | 7202567 |
| Kai Renlund | M | 48 | FIN | 7202568 |
|
228 | Team Sormat | |
FIN |
MV |
| Olli Mattila | M | 47 | FIN | 7202923 |
| Ismo Laitakari | M | 49 | FIN | 7202924 |
|
229 | Viimeiset pirkkalaiset | |
FIN |
MV |
| Vesa Hyvärinen | M | 54 | FIN | 7202925 |
| Tapani Koskinen | M | 43 | FIN | 7202926 |
|
230 | Team-TK | |
FIN |
MV |
| Jaakko Uusitalo | M | 51 | FIN | 7202929 |
| Olavi Ujanen | M | 57 | FIN | 7202930 |
|
231 | Team Scout | |
FIN |
MV |
| Kaj Helin | M | 42 | FIN | 7202933 |
| Pasi Laurila | M | 41 | FIN | 7202934 |
|
232 | MK-10 | |
FIN |
MV |
| Paananen Jarmo | M | 55 | FIN | 7202935 |
| Seppo Piirainen | M | 52 | FIN | 7202936 |
|
233 | Sioux Duo | |
FIN |
MV |
| Hans Tuominen | M | 45 | FIN | 7202938 |
| Jari Siukonen | M | 48 | FIN | 7202940 |
|
234 | Paksumahat | |
FIN |
MV |
| Jouko Höynälä | M | 48 | FIN | 7202943 |
| Veli-Matti Niskanen | M | 43 | FIN | 7202944 |
|
235 | Punkt leitud | |
EST |
MV |
| Raul Sankovski | M | 43 | EST | 7202948 |
| Ivar Lai | M | 53 | EST | 7202951 |
|
236 | SKSHS Express | |
FIN |
MV |
| Jukka Hakuni | M | 44 | FIN | 7202952 |
| Pasi Laaksonen | M | 42 | FIN | 7202953 |
|
237 | Reissu Petet | |
FIN |
MV |
| Pete Vuorenmaa | M | 49 | FIN | 7202954 |
| Pete Pete Mäkelä | M | 45 | FIN | 7202956 |
|
238 | Happy Trails | |
JPN |
MV |
| Suzuki Makoto | M | 44 | JPN | 7202957 |
| Sakoda Jun | M | 58 | JPN | 7202959 |
|
239 | Team Lounacom | |
FIN |
MV |
| Juha Nappu | M | 47 | FIN | 7202960 |
| Mika Kurkilahti | M | 51 | FIN | 7202961 |
|
240 | Hillat purkkiin 1 | |
SWE |
MV |
| Pessi Liukkonen | M | 44 | SWE | 7202964 |
| Mikael Lindmark | M | 45 | SWE | 7202965 |
|
241 | Hillat purkkiin 2 | |
SWE |
MV |
| Thomas Rex | M | 43 | SWE | 7202966 |
| Olov Vikström | M | 47 | SWE | 7202967 |
|
242 | Kawe | |
EST |
MV |
| Ago Lauri | M | 45 | EST | 7202968 |
| Andres Lohmus | M | 42 | EST | 7202969 |
|
243 | Suksitta Suolle | |
FIN |
MV |
| Kari Härkönen | M | 53 | FIN | 7202971 |
| Tarmo Lehtilä | M | 54 | FIN | 7202974 |
|
244 | Klanova | |
EST |
MV |
| Antti Roose | M | 51 | EST | 7202975 |
| Väino Ellamik | M | 44 | EST | 7202977 |
|
245 | Vaarojen Maraton | |
FIN |
MV |
| Olli-Pekka Holttinen | M | 44 | FIN | 7202979 |
| Juha Säämänen | M | 54 | FIN | 7202980 |
|
246 | Mila Finland | |
FIN |
MV |
| Juha Prittinen | M | 46 | FIN | 7202981 |
| Jouni Nurminen | M | 51 | FIN | 7202982 |
|
247 | Northen Deers | |
RUS |
MV |
| Vaskov Sergey | M | 50 | RUS | 7202983 |
| Feltgeym Kirill | M | 50 | RUS | 7202984 |
|
248 | Alnis | |
LAT |
MV |
| Ilmars Dukulis | M | 50 | LAT | 7202985 |
| Arne Lusis | M | 49 | LAT | 7202986 |
|
249 | Madrog | |
FIN |
MV |
| Reijo Viitanen | M | 50 | FIN | 7202987 |
| Mikko Heinämäki | M | 54 | FIN | 7202989 |
|
250 | Pannkaka-Show | |
FIN |
MV |
| Oskari Westerholm | M | 40 | FIN | 7202990 |
| Tommy Ryytty | M | 40 | FIN | 7202991 |
|
251 | nizhnov | |
RUS |
MV |
| Dombrovsky Evgeny | M | 40 | RUS | 7202992 |
| Konstantinov Sergey | M | 46 | RUS | 7202993 |
|
252 | Child's Voice | |
SVK |
MV |
| Larry Davis | M | 42 | USA | 7202995 |
| Milan Kratka | M | 50 | SVK | 7202996 |
|
253 | Omega/Vipsport.ru | |
RUS |
MV |
| Kalinin Oleg | M | 40 | RUS | 7202997 |
| Shvedov Andrey | M | 43 | RUS | 7202999 |
|
254 | sa DUBRA | |
LAT |
MV |
| Guntis Dude | M | 55 | LAT | 7203000 |
| Zintis Brasavs-Muiþnieks | M | 45 | LAT | 7203002 |
|
255 | Dark side team | |
LAT |
MV |
| | M | | | 7203003 |
| Bormanis Dainis | M | 47 | LAT | 7203004 |
|
256 | RM-1902 | |
RUS |
MV |
| Boris Dimitrov | M | 46 | RUS | 7203007 |
| Valerii Gubashov | M | 57 | RUS | 7203009 |
|
257 | OriRoma | |
ITA |
MV |
| Ponziani Fabio | M | 45 | ITA | 7203010 |
| Nevi Andrea | M | 45 | ITA | 7203011 |
|
258 | CATALUNYA | |
AND |
MV |
| Mayolas Casas Pep | M | 48 | AND | 7203015 |
| Massagué Mir Sebastia | M | 50 | AND | 7203016 |
| Amat Munoz Marc | M | 41 | AND | 7203017 |
|
259 | Team 68 | |
EST |
MV |
| Armo Hiie | M | 47 | EST | 7203018 |
| Lauri Lahtmäe | M | 46 | EST | 7203022 |
|
260 | MI-27 | |
EST |
MV |
| Indrek Saarepera | M | 47 | EST | 7203026 |
| Martin Aunin | M | 44 | EST | 7203027 |
|
261 | Mercury | |
EST |
MV |
| Margus Klementsov | M | 43 | EST | 7203028 |
| Mati Korrol | M | 41 | EST | 7203030 |
|
262 | Metsäsiat | |
FIN |
MV |
| Jussi Pohjola | M | 40 | FIN | 7203031 |
| Jyrki Piirainen | M | 47 | FIN | 7203032 |
|
263 | TAKA | |
LAT |
MV |
| Peteris Ivans | M | 48 | LAT | 7203033 |
| Normunds Lisovskis | M | 43 | LAT | 7203034 |
|
264 | Krilatiy batalyon | |
RUS |
MV |
| Averyanov Andrey | M | 53 | RUS | 7203035 |
| Baranovskiy Valeriy | M | 40 | RUS | 7203038 |
|
265 | MGU | |
RUS |
MV |
| Olga Huber | M | 44 | RUS | 7203039 |
| Mikhail Kubarev | M | 45 | RUS | 7203040 |
|
266 | Tawastia Trail Club | |
FIN |
MV |
| Antti Pietilä | M | 45 | FIN | 7203043 |
| Kimmo Pirttioja | M | 45 | FIN | 7203044 |
|
267 | Bissikset | |
FIN |
MV |
| Aki Hietala | M | 43 | FIN | 7203045 |
| Rami Hietala | M | 40 | FIN | 7203046 |
|
268 | SVA | |
UKR |
MV |
| Volodymyr Shpetnyy | M | 46 | UKR | 7203047 |
| Andriy Spak | M | 47 | UKR | 7203048 |
|
269 | Team Hidas | |
FIN |
MV |
| Jarmo Lindroos | M | 52 | FIN | 7203049 |
| Thomas Ekström | M | 48 | FIN | 7203051 |
|
270 | Omega International | |
RUS |
MV |
| Vladimir Gusiatnikov | M | 42 | USA | 7203052 |
| Ilya Ulyanov | M | 45 | RUS | 7203053 |
|
271 | O-Run for Fun | |
UKR |
MV |
| Viacheslav Savchenko | M | 46 | RUS | 7203055 |
| Alexander Tonis | M | 42 | RUS | 7203056 |
| Sergii Sirinok | M | 42 | UKR | 7203057 |
|
272 | Mäntyveräjän Mäyrät | |
FIN |
MV |
| Pekka Mäki | M | 50 | FIN | 7203058 |
| Vesa Ruuska | M | 47 | FIN | 7203059 |
|
273 | | |
FIN |
MV |
|
274 | | |
FIN |
MV |
|
275 | | |
FIN |
MV |
|
276 | | |
FIN |
MV |
|
277 | | |
FIN |
MV |
|
301 | SPLAV - X-Race.info | |
RUS |
WV |
| Mikheeva Nina | W | 46 | RUS | 7203077 |
| Galkina Marina | W | 47 | RUS | 7203079 |
|
302 | Arctic Circle Adventure | |
FIN |
WV |
| Taija Huuskonen | W | 40 | FIN | 7203074 |
| Riitta Siltanen | W | 49 | FIN | 7203076 |
|
303 | Centipede | |
RUS |
WV |
| Elena Krylova | W | 51 | RUS | 7203080 |
| Svetlana Sokolova | W | 51 | RUS | 7203081 |
|
304 | Double I | |
LAT |
WV |
| Inga Kapina | W | 41 | LAT | 7203082 |
| Inga Ziedina | W | 44 | LAT | 7203083 |
|
305 | Millimallikas | |
EST |
WV |
| Kadi Kuusk | W | 46 | EST | 7203085 |
| Anne-Ly Lään | W | 45 | EST | 7203087 |
|
306 | Wondering wombats | |
AUS |
WV |
| Debra Foggin | W | 57 | AUS | 7203089 |
| Janet Scott | W | 48 | AUS | 7203090 |
|
307 | Kuu on päike | |
EST |
WV |
| Lea Leppik | W | 49 | EST | 7203092 |
| Airi Alnek | W | 51 | EST | 7203093 |
|
308 | YU-TA | |
RUS |
WV |
| Tatiana Sekhina | W | 48 | RUS | 7203094 |
| Yuliia Davidova | W | 42 | RUS | 7203095 |
|
309 | Ceriba mirst pedeja | |
LAT |
WV |
| Indra Seglina | W | 45 | LAT | 7203096 |
| Zane Blumberga | W | 46 | LAT | 7203097 |
|
310 | Pirunvuoren Ponnistus | |
FIN |
WV |
| Tarja Törmikoski | W | 44 | FIN | 7203098 |
| Reetta Heiskanen | W | 40 | FIN | 7203100 |
|
311 | Hungry birds | |
FIN |
WV |
| Sirpa Rauhala | W | 49 | FIN | 7203101 |
| Hanna Niinimäki | W | 47 | FIN | 7203102 |
|
312 | Jalas kollased sandaalid | |
EST |
WV |
| Pilvi-Heli Vettik | W | 51 | EST | 7203104 |
| Kersti Ehala | W | 53 | EST | 7203106 |
|
313 | Vierivät sammalet | |
FIN |
WV |
| Merja Enroos | W | 44 | FIN | 7203109 |
| Terhi Jaakkola | W | 41 | FIN | 7203110 |
|
314 | Luxus | |
FIN |
WV |
| Tiina Vuosku | W | 42 | FIN | 7203111 |
| Jenni Kaipainen | W | 41 | FIN | 7203112 |
|
315 | Suusahullud | |
EST |
WV |
| Made Vares | W | 44 | EST | 7203113 |
| Mari Punab | W | 46 | EST | 7203114 |
|
316 | Jouteleen soutajat | |
FIN |
WV |
| Maija Virta | W | 51 | FIN | 7203115 |
| Minna Myllyoja | W | 44 | FIN | 7203117 |
|
317 | Fingers Crossed | |
GBR |
WV |
| Jane Jane Harries | W | 48 | GBR | 7203118 |
| Caroline Caroline Powell | W | 54 | GBR | 7203122 |
|
318 | Mona | |
LAT |
WV |
| Baiba Purina | W | 53 | LAT | 7203126 |
| Velga Zalaiskalns | W | 52 | LAT | 7203127 |
|
319 | Alni | |
RUS |
WV |
| Nina Lunina | W | 49 | RUS | 7203128 |
| Alla Abukhovich | W | 50 | RUS | 7203129 |
|
320 | Surprise | |
EST |
WV |
| Ehtel Taevere | W | 46 | EST | 7203130 |
| Eha Lehtoja | W | 55 | EST | 7203131 |
|
321 | EuroBabki | |
RUS |
WV |
| Olga Buyanina | W | 47 | RUS | 7203133 |
| Daria Shapkina | W | 46 | RUS | 7203135 |
|
322 | Tupasvillat | |
FIN |
WV |
| Tuula Latvala | W | 61 | FIN | 7203136 |
| Riitta Lehvonen | W | 49 | FIN | 7203138 |
|
323 | | |
FIN |
WV |
|
324 | | |
FIN |
WV |
|
325 | | |
FIN |
WV |
| | W | | FIN | 7203150 |
| | W | | FIN | 7203151 |
| | W | | FIN | 7203155 |
|
351 | Quinn Baldwin | |
AUS |
XV |
| Julie Quinn | W | 43 | AUS | 7203174 |
| David Baldwin | M | 49 | AUS | 7203176 |
|
352 | Lupus Extreme Mix | |
FIN |
XV |
| Reijo Roininen | M | 41 | FIN | 7203156 |
| Anu Roininen | W | 46 | FIN | 7203158 |
|
353 | r24.lv | |
LAT |
XV |
| Liepina Anita | W | 47 | LAT | 7203159 |
| Kaminskis Valters | M | 47 | LAT | 7203164 |
|
354 | OMEGA RUS | |
RUS |
XV |
| Sergey Yashchenko | M | 44 | RUS | 7203166 |
| Maria Yashchenko | W | 43 | RUS | 7203167 |
|
355 | Vuorenpeikot | |
FIN |
XV |
| Virva Vuorenpää | W | 43 | FIN | 7203169 |
| Asmo Vuorenpää | M | 47 | FIN | 7203170 |
|
356 | Snowbear | |
GBR |
XV |
| Andrew Reynolds | W | 49 | GBR | 7203171 |
| Alison Reynolds | M | 48 | GBR | 7203173 |
|
357 | Easy | |
LAT |
XV |
| Aigars Actins | M | 45 | LAT | 7203178 |
| Ilze Lapina | W | 47 | LAT | 7203179 |
|
358 | TutiVaps | |
EST |
XV |
| Aivar Liivrand | M | 53 | EST | 7203181 |
| Eva Rinne | W | 48 | EST | 7203185 |
|
359 | Nina ja Tomi | |
FIN |
XV |
| Tomi Mäkelä | M | 40 | FIN | 7203187 |
| Nina Heiskanen | W | 45 | FIN | 7203189 |
|
360 | Ruta & Aivis | |
LAT |
XV |
| Ruta Poikane | W | 41 | LAT | 7203190 |
| Aivis Poikans | M | 44 | LAT | 7203191 |
|
361 | Funny Trotters | |
RUS |
XV |
| Anastasia Zubaliy | W | 45 | RUS | 7203192 |
| Artem Nemenchinsky | M | 40 | RUS | 7203195 |
|
362 | SiRu | |
FIN |
XV |
| Ulla Silventoinen | W | 47 | FIN | 7203196 |
| Matti Ruuska | M | 55 | FIN | 7203197 |
|
363 | JFF | |
EST |
XV |
| Tiina Kangilaski | W | 44 | EST | 7203198 |
| Jaan Metsa | M | 44 | EST | 7203200 |
|
364 | Spordilinn | |
EST |
XV |
| Eduard Pukkonen | M | 54 | EST | 7203201 |
| Marje Viirmann | W | 54 | EST | 7203202 |
|
365 | SPLAV/X-Race Kuragan | |
RUS |
XV |
| Irina Safonova | W | 53 | RUS | 7203203 |
| Alexander Safonov | M | 50 | RUS | 7203206 |
|
366 | GoldTeam | |
RUS |
XV |
| Andrei Zolotykh | M | 43 | RUS | 7203208 |
| Ekaterina Zolotykh | W | 42 | RUS | 7203209 |
|
367 | MägeR | |
EST |
XV |
| Rene Käsik | M | 41 | EST | 7203214 |
| Riika Ploompuu | W | 45 | EST | 7203215 |
|
368 | Taunolan virkeilijät | |
FIN |
XV |
| Joni Virtanen | W | 43 | FIN | 7203217 |
| Outi Marttila | M | 41 | FIN | 7203218 |
|
369 | Dagaz | |
FIN |
XV |
| Marja Jokela | W | 43 | FIN | 7203220 |
| Jari Jokela | M | 45 | FIN | 7204101 |
|
370 | PQRs | |
USA |
XV |
| Mikhail Pekour | M | 53 | USA | 7204103 |
| Svetlana Sergueeva | W | 57 | USA | 7204108 |
|
371 | Heinästien Peurat | |
FIN |
XV |
| Mikael Heerman | M | 46 | FIN | 7204111 |
| Sari Heerman | W | 50 | FIN | 7204114 |
|
372 | Kulgejad | |
EST |
XV |
| Andrus Sipsaka | M | 54 | EST | 7204115 |
| Inger Jalakas | W | 50 | EST | 7204117 |
|
373 | SturisSture | |
LAT |
XV |
| Valerijs Sturis | M | 51 | LAT | 7204120 |
| Inese Sture | W | 48 | LAT | 7204121 |
|
374 | Romanichi | |
LAT |
XV |
| Ilva Koskina | W | 41 | LAT | 7204123 |
| Romans Koskins | M | 40 | LAT | 7204124 |
|
375 | Mona V | |
LAT |
XV |
| Ozola Baiba | W | 50 | LAT | 7204125 |
| Nagelis Janis | M | 54 | LAT | 7204130 |
|
376 | Rakvere Baseilo Husqvarna Team | |
EST |
XV |
| Aleksander Pritsik | M | 53 | EST | 7204131 |
| Heidi Sild | W | 42 | EST | 7204132 |
| | | 52 | EST | 7204134 |
|
377 | Kisaturistit | |
FIN |
XV |
| Merja Hakala | W | 43 | FIN | 7204136 |
| Rauno Hakala | M | 48 | FIN | 7204142 |
|
378 | ELV | |
FIN |
XV |
| Velipekka Raes | M | 43 | FIN | 7204143 |
| Eeva-Liisa Salonen | W | 44 | FIN | 7204149 |
|
379 | Cockeyed Optimists | |
USA |
XV |
| Becky Quinlan | W | 40 | USA | 7204151 |
| Sean Quinlan | M | 50 | USA | 7204152 |
|
380 | Musco Volutus | |
FIN |
XV |
| Tom Toivonen | M | 47 | FIN | 7204153 |
| Helena Skogman | W | 42 | FIN | 7204154 |
|
381 | Vuorentaustan Vega | |
FIN |
XV |
| Merja Viilola | W | 49 | FIN | 7204155 |
| Jan Denks | M | 44 | FIN | 7204156 |
|
382 | VV | |
RUS |
XV |
| Vladimir Voronchikhin | M | 69 | RUS | 7204157 |
| Yulia Veksler | W | 45 | RUS | 7204158 |
|
383 | D&D | |
USA |
XV |
| Dmitry Lavrov | M | 53 | USA | 7204159 |
| Diana Serebryanik | W | 41 | USA | 7204160 |
|
384 | WITaj | |
CZE |
XV |
| Zbynek Krejcik | M | 57 | CZE | 7204162 |
| Monika Krejcikova | W | 53 | CZE | 7204163 |
|
385 | Historici | |
CZE |
XV |
| Michal Klapka | M | 52 | CZE | 7204164 |
| Milada Klapkova | W | 58 | CZE | 7204168 |
|
386 | SerVer | |
RUS |
XV |
| Sergey Tereshin | M | 45 | RUS | 7204169 |
| Vera Mizonova | W | 45 | RUS | 7204170 |
|
387 | Isostar Latvia | |
LAT |
XV |
| Pukite Irita | W | 40 | LAT | 7204172 |
| Mankus Guntars | M | 46 | LAT | 7204175 |
|
389 | K 11 Express | |
SWE |
XV |
| Eva Ingebrigtsen | W | 50 | SWE | 7204177 |
| Magnus Oredsson | M | 51 | SWE | 7204178 |
|
390 | Lähdepellon Luja | |
FIN |
XV |
| Nina Asikainen | W | 46 | FIN | 7204179 |
| Jarmo Launonen | M | 50 | FIN | 7204180 |
|
391 | TosiPahaRasti | |
FIN |
XV |
| Reetta Merilä | W | 40 | FIN | 7204182 |
| Matti Lehto | M | 51 | FIN | 7204184 |
|
392 | Kangasala SK10 | |
FIN |
XV |
| Esko Jalanto | M | 57 | FIN | 7204186 |
| Terttu Jalanto | W | 53 | FIN | 7204187 |
|
393 | Fratelli Team | |
EST |
XV |
| Veiko Mataloja | M | 47 | EST | 7204188 |
| Evelyn Himma | W | 43 | EST | 7204189 |
|
394 | Tawastia Trail Club 2 | |
FIN |
XV |
| Harri Saastamoinen | M | 50 | FIN | 7204190 |
| Tuija Saastamoinen | W | 48 | FIN | 7204191 |
|
395 | Eksymä | |
FIN |
XV |
| Tiina Tykkä | W | 51 | FIN | 7204192 |
| Timo Raudus | M | 50 | FIN | 7204193 |
|
396 | Mambo Mzungu | |
FIN |
XV |
| Paavo Juntunen | M | 42 | FIN | 7204196 |
| Irina Köntti | W | 43 | FIN | 7204201 |
|
397 | GOOD SHAPE | |
RUS |
XV |
| Levandovsky Oleg | M | 44 | RUS | 7204205 |
| Boiko Anna | W | 53 | RUS | 7204206 |
|
398 | Rasvatut Salamat | |
FIN |
XV |
| Anneli Törrönen | W | 53 | FIN | 7204211 |
| Törrönen Petri | M | 53 | FIN | 7204217 |
|
399 | | |
FIN |
XV |
|
400 | | |
FIN |
XV |
|
401 | Eureka | |
AUS |
MSV |
| | | | FIN | 7204230 |
| | | | FIN | 7204232 |
| Rod Gray | M | 60 | AUS | 7204250 |
| Geoff Lawford | M | 60 | AUS | 7204251 |
|
402 | Twa Corbies | |
AUS |
MSV |
| Neil Hawthorne | M | 62 | AUS | 7204239 |
| Mike Hotchkis | M | 55 | AUS | 7204240 |
|
403 | Neil and Rob | |
AUS |
MSV |
| Neil Phillips | M | 63 | AUS | 7204243 |
| Robin Gardner | M | 67 | AUS | 7204244 |
|
404 | Festina Lente | |
EST |
MSV |
| Sulev Kuiv | M | 58 | EST | 7204245 |
| Peep Eomois | M | 59 | EST | 7204248 |
|
405 | Zdraher | |
CZE |
MSV |
| Tomas Zdrahal | M | 61 | CZE | 7204252 |
| Ondrej Herdegen | M | 62 | CZE | 7204253 |
|
406 | VN-Ch | |
RUS |
MSV |
| Sergey Cherkesov | M | 59 | RUS | 7204255 |
| Yuriy Vekshin | M | 63 | RUS | 7204256 |
|
407 | Kiwivets | |
NZL |
MSV |
| Andrew Mcgowan | M | 62 | NZL | 7204257 |
| Dave Armstrong | M | 58 | NZL | 7204258 |
|
408 | Lendorav | |
EST |
MSV |
| Preitof Mati | M | 55 | EST | 7204260 |
| Kaljur Maido | M | 55 | EST | 7204261 |
| Reha Jaanus | M | 55 | EST | 7204263 |
|
409 | Azimut-KOFE | |
RUS |
MSV |
| Aleksandr Kopelevich | M | 58 | RUS | 7204264 |
| Andrey Fershalov | M | 56 | RUS | 7204265 |
|
410 | SB | |
RUS |
MSV |
| Sergey Berlin | M | 62 | RUS | 7204266 |
| Boris Levin | M | 61 | RUS | 7204267 |
|
411 | Bukovina 1 | |
UKR |
MSV |
| Volodymyr Lipka | M | 56 | UKR | 7204268 |
| Valerii Shulga | M | 59 | UKR | 7204270 |
|
412 | ISC | |
EST |
MSV |
| Johannes Tasa | M | 64 | EST | 7204271 |
| Arvo Kivikas | M | 65 | EST | 7204273 |
|
413 | Cariboo Silvertips | |
CAN |
MSV |
| Bryan Chubb | M | 67 | CAN | 7204274 |
| Leo Rankin | M | 63 | CAN | 7204276 |
|
414 | Moscow-Pietari | |
RUS |
MSV |
| Igor Komin | M | 55 | RUS | 7204278 |
| Oleg Zhegusov | M | 59 | RUS | 7204279 |
|
415 | ViRAS | |
RUS |
MSV |
| Rylov Viktor | M | 58 | RUS | 7204280 |
| Sovetov Alexander | M | 58 | RUS | 7204282 |
|
416 | MADRO_KSK | |
FIN |
MSV |
| Kari Papinsaari | M | 59 | FIN | 7204283 |
| Hannu Aasla | M | 59 | FIN | 7204286 |
|
417 | Forestart | |
RUS |
MSV |
| Igor Nefedov | M | 64 | FIN | 7204287 |
| Oleg Popov | M | 60 | RUS | 7204288 |
|
418 | LB-64 | |
LAT |
MSV |
| Biezais Janis | M | 64 | LAT | 7204290 |
| Lukacovs Helmuts | M | 65 | LAT | 7204292 |
|
419 | KRASNOGORSC | |
RUS |
MSV |
| Lukin Mikhail | M | 59 | RUS | 7204293 |
| Chernyshov Igor | M | 58 | RUS | 7204294 |
|
420 | Team Ames | |
USA |
MSV |
| Peter Graube | M | 61 | USA | 7204295 |
| Jay Hann | M | 58 | USA | 7204296 |
|
421 | LatLat 7 | |
LAT |
MSV |
| Kosmacevs Andris | M | 59 | LAT | 7204297 |
| Peisenieks Varis | M | 58 | LAT | 7204298 |
|
422 | | |
LAT |
MSV |
|
423 | | |
LAT |
MSV |
| | M | | LAT | 7204302 |
| | M | | LAT | 7204304 |
| | M | | LAT | 7204305 |
|
451 | Pulsatillas | |
LAT |
WSV |
| Gunta Lebedoka | W | 61 | LAT | 7204307 |
| Gundega Jurane | W | 56 | LAT | 7204309 |
|
452 | kangdjoktjo | |
CZE |
WSV |
| Vera Hajkova | W | 60 | CZE | 7204311 |
| Zuzana Setinkova | W | 58 | CZE | 7204312 |
|
453 | Visad Vanurid | |
EST |
WSV |
| Eha Arb | W | 64 | EST | 7204313 |
| Evi Vahu | W | 63 | EST | 7204314 |
|
454 | Nastolan Terä 1 | |
FIN |
WSV |
| Tuija Rantalainen | W | 58 | FIN | 7204315 |
| Arja Rantalainen | W | 66 | FIN | 7204316 |
|
455 | Team Suunta & Vaisto | |
FIN |
WSV |
| Merja Ylihärsilä | W | 55 | FIN | 7204317 |
| Päivi Leppänen | W | 55 | FIN | 7204318 |
|
456 | Maatuivat | |
FIN |
WSV |
| Maarit Laine | W | 61 | FIN | 7204319 |
| Tuire Laine | W | 59 | FIN | 7204321 |
|
457 | LL | |
RUS |
WSV |
| Elena Lisenenkova | W | 60 | RUS | 7204322 |
| Larisa Uspenskaya | W | 56 | RUS | 7204323 |
|
458 | Kobras duo | |
EST |
WSV |
| Johanson Reet | W | 56 | EST | 7204324 |
| Värton Saima | W | 56 | EST | 7204325 |
|
459 | Maren | |
EST |
WSV |
| Ene Sulg | W | 59 | EST | 7204326 |
| Marje Tobreluts | W | 59 | EST | 7204327 |
|
460 | AinoJaRaija | |
FIN |
WSV |
| Aino Leppänen | W | 56 | FIN | 7204328 |
| Raija Lappeteläinen | W | 60 | FIN | 7204329 |
|
461 | | |
FIN |
WSV |
|
462 | | |
FIN |
WSV |
| | W | | FIN | 7204333 |
| | W | | FIN | 7204334 |
| | W | | FIN | 7204335 |
|
501 | Elfi / Ventspils | |
LAT |
XSV |
| Imants Caklis | M | 59 | LAT | 7204351 |
| Alida Abola | W | 58 | LAT | 7204352 |
|
502 | Megvan! | |
AUS |
XSV |
| Sue Clarke | W | 62 | AUS | 7204336 |
| Walter Kelemen | M | 62 | AUS | 7204340 |
|
503 | Tiwi | |
NZL |
XSV |
| Nihal Danis | M | 56 | AUS | 7204341 |
| Richard Sage | W | 60 | NZL | 7204342 |
|
504 | BaKi | |
RUS |
XSV |
| Bazhenova Olga | W | 62 | RUS | 7204343 |
| Kiyll Yrii | M | 62 | RUS | 7204346 |
|
505 | No Bruce | |
NZL |
XSV |
| Richard Robinson | M | 59 | AUS | 7204348 |
| Vivienne Prince | W | 57 | NZL | 7204349 |
|
506 | croweaters | |
AUS |
XSV |
| Craig Colwell | M | 58 | AUS | 7204353 |
| Evelyn Colwell | W | 57 | AUS | 7204356 |
|
507 | HalFastAsleep | |
USA |
XSV |
| Susan Kuestner | W | 55 | USA | 7204357 |
| Gavin Wyatt-Mair | M | 60 | USA | 7204358 |
|
508 | Malaci | |
LAT |
XSV |
| Uldis Pekuss | M | 57 | LAT | 7204364 |
| Velga Buða | W | 57 | LAT | 7204366 |
|
509 | KAPA LR | |
LAT |
XSV |
| Laveikis Rolands | M | 59 | LAT | 7204367 |
| Grunde Ligita | W | 60 | LAT | 7204368 |
|
510 | Rekolan Raikas | |
FIN |
XSV |
| Helena Haapomaa | W | 56 | FIN | 7204372 |
| Eki Haapomaa | M | 57 | FIN | 7204374 |
|
511 | Boonah Battlers | |
AUS |
XSV |
| Robert Houghton | W | 65 | AUS | 7204375 |
| Alexina Johnson | M | 58 | AUS | 7204376 |
|
512 | Douglass-Simpson | |
AUS |
XSV |
| Jean Douglass | W | 60 | AUS | 7204377 |
| Ron Simpson | M | 64 | AUS | 7204378 |
|
513 | Kalliany-Kalliany | |
AUT |
XSV |
| Rainer Kalliany | M | 56 | AUT | 7204380 |
| Susanne Kalliany | W | 56 | AUT | 7204381 |
|
514 | Messmates | |
AUS |
XSV |
| Heather Leslie | W | 60 | AUS | 7204383 |
| John Gavens | M | 59 | AUS | 7204387 |
|
515 | Bludne balvany | |
CZE |
XSV |
| Vladimir Hora | M | 64 | CZE | 7204390 |
| Magda Horova | W | 61 | CZE | 7204391 |
|
516 | Parma | |
RUS |
XSV |
| Semenovykh Olga | W | 56 | RUS | 7204392 |
| Levitskiy Vladimir | M | 62 | RUS | 7204395 |
|
517 | KapMar | |
RUS |
XSV |
| Irina Kapustian | W | 60 | RUS | 7204396 |
| Vladimir Martynov | M | 64 | RUS | 7204398 |
|
518 | Alchevsk Wanderers | |
UKR |
XSV |
| Yuriy Shur | M | 61 | UKR | 7204399 |
| Tetiana Drytova | W | 64 | UKR | 7204400 |
|
519 | Kevo | |
FIN |
XSV |
| Sirkka Kosenius | W | 63 | FIN | 7204403 |
| Jari Kosenius | M | 64 | FIN | 7204404 |
|
520 | MADRO_KSK | |
FIN |
MSV |
| Kari Papinsaari | M | 59 | FIN | 7204405 |
| Sirpa Papinsaari | M | | FIN | 7204406 |
|
521 | | |
FIN |
XSV |
|
522 | | |
FIN |
XSV |
| | | | FIN | 7204415 |
| | | | FIN | 7204416 |
| | | | FIN | 7204417 |
|
551 | Mount Difficult Vets | |
AUS |
MUV |
| Rob Taylor | M | 75 | AUS | 7204420 |
| Graham Anderson | M | 68 | AUS | 7204421 |
| Tim Dent | M | 73 | AUS | 7204423 |
|
552 | Phast Generation | |
USA |
MUV |
| Ken Walker | M | 66 | USA | 7204424 |
| Glen Brake | M | 67 | USA | 7206076 |
|
553 | Kub-Or | |
RUS |
MUV |
| Anatoliy Kubarskiy | M | 68 | RUS | 7206078 |
| Alexander Orlov | M | 65 | RUS | 7206079 |
|
554 | St.-Petersburg-UV | |
RUS |
MUV |
| Victor Kravchenko | M | 71 | RUS | 7206080 |
| Mihail Nikitin | M | 70 | RUS | 7206081 |
|
555 | Avant | |
RUS |
MUV |
| Aleksandr Lisenenkov | M | 66 | RUS | 7206083 |
| Evgenii Emelianov | M | 66 | RUS | 7206084 |
|
556 | Jekaba Agentura | |
LAT |
MUV |
| Uldis Alksnis | M | 69 | LAT | 7206085 |
| Oskars Zids | M | 67 | LAT | 7206086 |
|
557 | SR2015_MUV | |
FIN |
MUV |
| Jouko Andelin | M | 67 | FIN | 7206087 |
| Heino Sarkkinen | M | 66 | FIN | 7206088 |
| Antti Honkonen | M | 70 | FIN | 7206089 |
|
558 | Steelmen | |
FIN |
MUV |
| Ossi Lakkala | M | 65 | FIN | 7206090 |
| Jukka Laine | M | 66 | FIN | 7206091 |
|
559 | Davos Switzerland | |
SUI |
MUV |
| Dieter Wolf | M | 65 | SUI | 7206092 |
| Ernesto Sicurelli | M | 66 | SUI | 7206093 |
|
560 | ignis fatuus | |
CZE |
MUV |
| Bohuslav Hamacek | M | 65 | CZE | 7206095 |
| Roman Kotecky | M | 66 | CZE | 7206096 |
|
561 | KFK-164 | |
RUS |
MUV |
| Slepov Vyacheslav | M | 65 | RUS | 7206099 |
| Kasatkin Nikolai | M | 66 | RUS | 7206102 |
|
562 | Team Lappi | |
FIN |
MUV |
| Timo Juujärvi | M | 65 | FIN | 7206103 |
| Kauko Pääkkölä | M | 66 | FIN | 7206105 |
|
563 | Suunta-Sepot | |
FIN |
MUV |
| Harri Mäkelä | M | 66 | FIN | 7206106 |
| Keijo Lakkinen | M | 65 | FIN | 7206109 |
|
564 | LT-65 | |
LAT |
MUV |
| Lukacovs Helmuts | M | 65 | LAT | 7206111 |
| Tauvens Andris | M | 65 | LAT | 7206112 |
|
565 | | |
LAT |
MUV |
|
566 | | |
LAT |
MUV |
|
567 | | |
LAT |
MUV |
| | M | | LAT | 7206120 |
| | M | | LAT | 7206122 |
| | M | | LAT | 7206123 |
|
601 | Proceeding On | |
AUS |
WUV |
| Sharon Crawford | W | 70 | USA | 7206129 |
| Robin Spriggs | W | 69 | AUS | 7206130 |
|
602 | | |
RUS |
WUV |
| Semenova Galina | W | 68 | RUS | 7206124 |
| Gorshkova Ludmila | W | 75 | RUS | 7206125 |
| | W | | RUS | 7206131 |
| | W | | RUS | 7206132 |
|
603 | | |
LAT |
WUV |
| Mara Bolðteina | W | 71 | LAT | 7206126 |
| Velta Zjatkova | W | 76 | LAT | 7206128 |
| | W | | LAT | 7206133 |
| | W | | LAT | 7206134 |
| | W | | LAT | 7206135 |
|
651 | Kiwi Oldies | |
NZL |
XUV |
| Bill Kennedy | M | 74 | NZL | 7206145 |
| Anne Kennedy | W | 73 | NZL | 7206148 |
| Peter Squires | M | 72 | NZL | 7206149 |
|
652 | Nightcrawlers | |
USA |
XUV |
| Eric Smith | M | 72 | USA | 7206136 |
| Mary Smith | W | 68 | USA | 7206137 |
|
653 | HiPe | |
FIN |
XUV |
| Hillevi Syväterä | W | 72 | FIN | 7206138 |
| Pekka Syväterä | M | 74 | FIN | 7206139 |
|
654 | KAPA VR | |
LAT |
XUV |
| Volli Kukk | M | 66 | LAT | 7206140 |
| Ruta Kukka | W | 65 | LAT | 7206144 |
|
655 | Saue | |
EST |
XUV |
| Toivo Saue | M | 66 | EST | 7206150 |
| Anu Saue | W | 65 | EST | 7206151 |
|
656 | Sister and her brother | |
FIN |
XUV |
| Ilkka Lainema | M | 68 | FIN | 7206155 |
| Maija Lainema | W | 73 | FIN | 7206157 |
|
657 | Novgorod | |
RUS |
XUV |
| Kazantsev Ivan | M | 66 | RUS | 7206158 |
| Kazantseva Alina | W | 62 | RUS | 7206159 |
|
658 | | |
RUS |
XUV |
|
659 | | |
RUS |
XUV |
|
660 | | |
RUS |
XUV |
| | | | RUS | 7206169 |
| | | | RUS | 7206170 |
| | | | RUS | 7206171 |
|
701 | Petarda Team Szczecin | |
POL |
MY |
| Michal Krupczynski | M | 22 | POL | 7206172 |
| Bartlomiej Mazan | M | 22 | POL | 7206174 |
|
702 | DIVO | |
RUS |
MY |
| Dmitrii Naumov | M | 16 | RUS | 7206177 |
| Vladimir Nosyrev | M | 16 | RUS | 7206178 |
|
703 | Karpaty | |
UKR |
MY |
| | M | | RUS | 7206179 |
| Serhii Mospan | M | 21 | UKR | 7206180 |
| Viacheslav Pikulin | M | 20 | UKR | 7206181 |
|
704 | KP | |
FIN |
MY |
| Ville Vuorenmaa | M | 19 | FIN | 7206183 |
| Julius Maylett | M | 19 | FIN | 7206185 |
|
705 | Team Uroskarhut | |
FIN |
MY |
| Kari-Pekka Seppänen | M | 21 | FIN | 7206186 |
| Petja Pöyhönen | M | 19 | FIN | 7206187 |
|
706 | Snoopy | |
UKR |
MY |
| Kelia Andrii | M | 21 | UKR | 7206188 |
| Kelia Viacheslav | M | 19 | UKR | 7206189 |
|
707 | Sport'in Muhos | |
FIN |
MY |
| Konsta Vanhanen | M | 21 | FIN | 7206190 |
| Niko Nissinen | M | 21 | FIN | 7206191 |
|
708 | | |
FIN |
MY |
|
709 | | |
FIN |
MY |
|
710 | | |
FIN |
MY |
| | M | | FIN | 7206196 |
| | M | | FIN | 7206197 |
| | M | | FIN | 7206198 |
|
801 | Astra | |
UKR |
WY |
| Dzema Kateryna | W | 20 | UKR | 7206203 |
| Zakharova Polina | W | 20 | UKR | 7206204 |
|
802 | UKS Traper | |
POL |
WY |
| Aleksandra Waszczuk | W | 20 | POL | 7206199 |
| Angelika Maciejewska | W | 19 | POL | 7206200 |
| Martyna Macul | W | 20 | POL | 7206201 |
|
803 | HP-Sport team | |
EST |
WY |
| Helis Pajuste | W | 18 | EST | 7206205 |
| Kadri Ustav | W | 17 | EST | 7206206 |
|
804 | kherson | |
UKR |
WY |
| Polianytsia Olha | W | 18 | UKR | 7206208 |
| Kobets Sveta | W | 16 | UKR | 7206209 |
| | W | | UKR | 7206210 |
|
805 | | |
UKR |
WY |
|
806 | | |
UKR |
WY |
|
807 | | |
UKR |
WY |
| | W | | UKR | 7206216 |
| | W | | UKR | 7206217 |
| | W | | UKR | 7206218 |
|
901 | UKRAINE-DINAMO | |
UKR |
XY |
| Kobets Yuliya | W | 19 | UKR | 7206225 |
| Kobets Mykola | M | 22 | UKR | 7206226 |
| Bezditnyi Volodymyr | M | 21 | UKR | 7206227 |
|
902 | Untiring Spanner | |
RUS |
XY |
| Zhilin Anton | M | 19 | RUS | 7206219 |
| Panchenko Julia | W | 19 | RUS | 7206220 |
|
903 | Up-and-Run | |
RUS |
XY |
| Andrei Botalov | M | 18 | RUS | 7206221 |
| Evgeniia Loshkareva | W | 16 | RUS | 7206222 |
|
904 | Tut&Tam | |
RUS |
XY |
| Andrey Berlin | M | 15 | RUS | 7206223 |
| Varvara Vaskova | W | 16 | RUS | 7206224 |
|
905 | FirstVinLeader | |
UKR |
XY |
| Nagorniuk Sergey | M | 18 | UKR | 7206228 |
| Basiuk Anastasia | W | 18 | UKR | 7206229 |
|
906 | VLADAN | |
RUS |
XY |
| Vladislav Lemeshko | M | 15 | RUS | 7206230 |
| Anna Soloveva | W | 15 | RUS | 7206231 |
|
907 | Dream Team | |
UKR |
XY |
| Kobets Sveta | W | 18 | UKR | 7206232 |
| Griazev Bohdan | M | 14 | UKR | 7206233 |
|
908 | Bukovina 3 | |
UKR |
XY |
| Kolchanov Oleksandr | M | 17 | UKR | 7206234 |
| Popovetska Maryna | W | 16 | UKR | 7206235 |
|
910 | | |
UKR |
XY |
|
911 | | |
UKR |
XY |
|
912 | | |
UKR |
XY |
|